По повод 150 години од раѓањето на македонскиот револуционер Гоце Делчев, Мицкоски утре во црквата Св. Спас ќе положи свежо цвеќе

1 min read
Претходно

Ковачевски се сретна со Ќучук во Брисел, разговарале за развојот на процесот Скопје-Софија

Следно

ВИДЕО | Креативно или бизарно, проценете сами: Полуголи девојки рекламираат ковчези

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian