ФОТО | Трудничкото стомаче на Ријана руши рекорди: За неколку часа собра преку 10 милиони лајкови!

1 min read

Веќе пишувавме за бременоста на Ријана и отвореното стомаче со која таа продефилира со својот партнер по улиците на Њујорк. Очигледно е дека веста за нејзината принова ги освојува фановите и следбениците ширум светот, па така и денес се случи несекојдневна „наезда“ со социјалните мрежи.

Пејачката сподели фотографија на својот инстаграм-профил во кој позира во профил со трудничкиот стомак, а фановите „збеснаа“. За неколку часа, Ријана веќе броеше преку 10 милиони лајкови на објавената фотографија.

Воодушевувањето за оваа вест која таа и нејзиното момче Асап Роки ја споделија со јавноста не стивнува. Досега оваа фотографија брои над 15.000 лајкови, а коментарите под објавата се полни со позитивни реакции и радост како и честитки за пејачката.

ФОТО | Конечно е вистина: Ријана е бремена, го очекува своето прво дете со А$АП Роки!

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Швајцарија ги укинува сите епидемиолошки мерки

Следно

Е. Пелистер запиша нови бодови, триумф и над РК Охрид

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian