ФОТО | Цеца ужива на Малдиви: Сини ноќи во сатен и млеко од кокос

1 min read

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ пред некое време отиде на Малдивите на одмор, а ни откри како ѝ поминува еден понеделник. Очигледно е дека за оваа жена не постојат граници кога е во прашање уживање во животот.

Српската фолк ѕвезда е во врска со 9 години помладиот Богдан Срејовиќ, кој очигледно ѝ  годи и ја подмладува, а на својот инстаграм профил таа ги изненади своите следбеници со секси фотографии од своето извајано тело на Малдивите.

Најсвежа фотографија е онаа во која пејачката позира качена на ограда во прекрасен костим за капење и им напиша на своите фанови:

„Мојот понеделник е ваков“

Нам ни е вторник денес, со снег…

www.slobodenpecat.mk

Претходно

КАЗНИ ОД 600 ДО 3.600 ЕВРА ЗА СЕКОЈ ШТО ЌЕ ОДБИЕ ВАКЦИНА: Од денес во оваа европска држава стапува на сила законот за задолжителна вакцинација

Следно

Секој трет тестиран има корона, за една недела од ковид – 19 во Македонија починаа 148 граѓани

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian