ФОТО | Марјана Станојковска ги „освежи“ своите следбеници: Позираше во секси зелен фустан

1 min read

Нашата „лото“ девојка, Марјана Станојковска е од оние дами кои секогаш беспрекорно изгледаат пред камера, но и во јавноста. Таа освен што има своја база следбеници и фанови на инстаграм, е популарна како моделка и водитела.

Нејзините следбеници на инстаграм „жедно“ чекаат фотографии од нејзината убавина, но таа редовно споделува моменти од својот дневен работен распоред, настани или места каде присуствува.
Така и викендов ги „почасти“ инстаграм фановите со две прекрасни комбинации на облека во кои изгледа сјајно. Констрастот на зелено и црвено сепак оставија впечаток.

На едната фотографија, Марјана позира пред лото кругот и напиша:

„Имајте убаво пладне“

Додека пак на другата позира пред огледало во прекрасен зелен фустан со шлиц и изразено деколте, а на објавата напиша:

„Дали го уживате викендот?“

Па, дали го изуживавте викендот?

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Постои индикација дека подваријантата на омикрон БА. 2 е малку позаразна

Следно

 Дардан Дехари е дел од македонскиот тим за Игрите во Пекинг: Сонот ми се остварува, ќе учествувам на ЗОИ

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian