Централен комитет на ВМРО-ДПМНЕ: Изјава на претседателот на партијата, Христијан Мицкоски (ВО ЖИВО)

1 min read
Претходно

Ковачевски се слушна со Мицотакис: Односите меѓу двете земји се одлични, продолжува да се гради и зајакнува пријателството

Следно

Петков очекува обвинувања за цената на природниот гас

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian