Трибина „Корупцијата на СДСМ, столбот на неуспехот на Македонија“

1 min read

Tрибина насловена „Корупцијата на СДСМ, столбот на неуспехот на Македонија“ денеска ќе се одржи во седиштето на ВМРО-ДПМНЕ со почеток од 12 часот.

Според најавите на трибината ќе говорат пратеникот Миле Лефков и портпаролите Марија Митева, Димче Арсовски и Наум Стоилковски.

Настанот ќе оди во живо на официјалната фејсбук страница на ВМРО-ДПМНЕ.

kurir.mk

Претходно

Невработеноста дополнително ќе опаѓа, велат од СДСМ

Следно

Чудо во Москва: Девојче падна од 22 кат и преживеа

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian