ФОТО | Aнтониа Гиговска во секси издание: Имам нова песна за вас!

1 min read

Младата пејачка Антониа Гиговска која цврсто гази на македонската поп сцена, редовно ги известува своите следбеници и фанови на инстаграм за своите следни планови.

Таа вчера сподели објава на нејзиниот инстаграм-профил во кој изгледа како светска ѕвезда. Во припиени црни панталони чие продолжение како маичка налик марама вкрстена напречно на нејзините гради и жестоки црвени штикли, Антониа напиша:

„Антоњаааа има уште една песничка за вас, пишете датум во коментар“

Дека внимава многу на својот изглед и ги следи трендовите на светските пејачки, покажа и со посетата на фитнес салата, каде направи неколку „сториња“ во кои се снимаше себеси како вежба. На шега напиша:

„Еве ви две сториња, не можев да се одлучам кое, хаха“

Антониа Гиговска/Printscreen/Instagram
Антониа Гиговска/Printscreen/Instagram
Антониа Гиговска/Printscreen/Instagram
Антониа Гиговска/Printscreen/Instagram

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Град Скопје обезбеди организиран превоз за студенти и ученици со попреченост до училиштата и факултетите

Следно

Кан потврди, германскиот репрезентативец ќе го напушти Баерн

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian