Скопјанец нападнат од друг скопјанец откако учествувал во сообраќајка на Бит Пазар

1 min read
Претходно

УХМР со предупредување за многу студено време во следните денови – особено прочитајте кој ден ќе имаме -14 степени

Следно

Кривокапиќ потврдува дека ја приватизирал црногорската Влада, според Граѓанското движење УРА

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian