ФОТО | Ким Кардашијан без грам фотошоп: Ужива на Бахамите како сирена излезена од вода

1 min read

Ѕвездата на реалното шоу и старлета, Ким Кардашијан веќе неколку дена ужива на Бахамите со новото момче Пит Дејвидсон.

На романтичниот излет таа спои убаво со корисно, и освен што снимаше нова кампања за својот бренд „Скимс“, уживаше во брановите и песокот со својот сакан.

Се работи за нова колекција на долна облека и гаќички за обликување на фигурата со потпис на Ким, а таа уште еднаш потврди дека не ѝ требаат модели за кампањата, кога се има – самата себеси.

Фотографот имаше „тешка“ задача да ја фотографира Ким како сирена во тиркизната вода, додека нејзините асистенти беа наоколу.

Ким Кардашијан
Kim Kardashian/ Profimedia
Ким Кардашијан
Pictured: Kim Kardashian, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

Ким позираше на песочната плажа во навидум природно издание, со мокра коса и дискретна шминка. Во припиена сина маичка во комплет со танга гаќички од својот бренд,  таа ги истакна своите славни облини и фигури – без грам фотошоп.

Ким Кардашијан/Профимедиа
Credit line: MEGA / The Mega Agency / Profimedia

www.slobodenpecat.mk

Претходно

Сирени и вонредна состојба на улиците: Оружен напад во универзитет (ВИДЕО)

Следно

Малер: Бензема прво беше повреден, па дозна дека му била ограбена куќата!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian