Претходно

„Дали над 2 милиони евра пари на скопјани е штета од ослободувањето од плаќање паркинг за функционерите на СДСМ и ДУИ, организиран од ДС на Трајанов“

Следно

Берлускони нема да се кандидира за претседател на Италија

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian