Амбер Херд „виновна“ за разводот на Џејсон Момоa?

1 min read

Еден од најслатките бракови на светот беше бракот на Џејсон Момоa и Лиза Бонет. Џејсон не криеше дека ја обожава својата сопруга и дека практично отсекогаш бил вљубен во неа, па веста за нивниот развод ги фати неспремни сите фанови.

Сега медиумите пишуваат дека зад се стои Амбер Херд. Имено, кружат гласини дека Џејсон Момоа стапил во врска со колешката од филмот „Аквамен“. Аргументот на оние кои стојат зад таа теорија е дека и Џони Деп ја раскинал врската по соработката со Амбер, а своевремено се пишуваше дека Лиза била љубоморна затоа што Амбер флертувала со Џејсон.

Да потсетиме, холивудскиот актер е во брак од 2007 година со својата 12-години постара колешка Лиза Бонет (53), а двојката има и две деца – ќерката Лола (13) и синот Наку-Волф (11).

Амбер Херд, пак, се уште се суди со Џони Деп.

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Почина Нино Черути на 91-годишна возраст, модниот дизајнер заслужен за успехот на Армани и лежерниот шик во машката мода

Следно

Лашкоска: Заев го шутна Димитров и го постави Маричиќ, министерот кој нарачуваше пресуди

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian