ВИДЕО | Андрија Милошевиќ никако не успеа да ја насмее девојка му, си доби критика за фризурата

1 min read

Актерот Андрија Милошевиќ е познат по тоа дека обожава да раскажува вицови снимајќи се на својот инстаграм профил, но шегите воопшто не ја фасцинираат неговата партнерка Александра Томиќ.

А и овој пат беше слично.

Клиповите со кои Андрија се прослави, најчесто го претставуваат неговиот обид за хумор и да ја намее девојка му Александра, која во моментов е бремена.

Тој раскажа виц:

„Доаѓа пијаница дома,  никаков, го чека жена му, лута, Тој во капут, бил на некоја прослава, пудра на носот, светки, кармин… Збесната, жената му вика: Ме изневеруваш, мајмуне еден, срам да ти е…

Но Александра не сакаше долго да го слуша, па му ја искритикува фризурата.

„Човече, што ти е со фризурата?“

Андрија тогаш и објасни дека така е модерно во Германија, а смешните коментари полни поддршка не изостанаа под инстаграм видеото.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Во БиХ секое второ лице тестирано за коронавирус е позитивно

Следно

Град Скопје со градежна офанзива – Еве кои улици ќе бидат реконструирани!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian