ФОТО+ВИДЕО | И Деми Мур одмара по влечки дома: Се изнаигра во снегот со своите кучиња

1 min read

Зимската идила никого не остава рамнодушен – снег, белина, радост и празнична атмосфера.

Ова ја инспирираше и холивудската актерка која сподели видео на својот инстаграм профил како игра во снегот како дете со своите две миленичиња. Деми Мур навистина изгледа како развеселена тинејџерка и ужива во своите години и расположение со кучињата.

На објавеното видео на инстаграм напиша:

„Нова година, но старите добри будалаштии“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Освен видеото со своите миленици, таа сподели и своја фотографија на која удобно си седи на фотелја и напиша:

„Утринско кафе, џемперче и влечки за по дома“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Па и Деми Мур е човек и треба да одмори.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Србите и Хрватите заедно навиваат пред вечерашната пресметка

Следно

Бекам повторно ја бакна својата ќерка во уста, фанови го молат да престане

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian