Се враќаат Кардашијанс: Честитката за Нова Година најави ново реалити шоу од познатото семејство

3 mins read

Доаѓаат Кардашијан! „Keeping Up with the Kardashians“ можеби ја емитуваше својата последна епизода во јуни 2021 година, но Кардашијан и Џенерс сè уште имаат многу работи за фановите да ги следат.

Значи, кој е првиот бизнис за 2022 година? Испуштање нов тизер за нивното ново шоу на Дизни+, се разбира!

Платформата „Hulu“ откри нов тизер за претстојната реалити серија која се фокусира на озлогласното семејство – Ким, Кортни и Клои Кардашијан, мајката Крис Џенер и сестрите Кендал и Кајли Џенер.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner)

Шоуто беше официјално објавено во ноември, кога семејството ја прифати наградата за најдобро реално шоу на „People’s Choice Awards“ за 2021 година.

„Го затворивме тоа поглавје, но доаѓа ново. Едвај чекаме да видите што ви подготвуваме во 2022 година на „Hulu“, затоа подгответе се“, сподели Крис за време на нивниот говор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Ким додаде дека новиот проект ќе покаже „поинаква страна“ на познатото семејство, објаснувајќи дека мисли дека тоа ќе биде друга страна, иако мисли дека нашите глупави страни сепак ќе успеат да излезат на виделина.

Кардашијан ветија дека ќе го испорачаат „возбудливото следно поглавје“ на семејството Кардашијан/Џенер, а Крис Џенер, Кортни Кардашијан, Ким Кардашијан Вест, Клои Кардашијан, Кендал Џенер и Кајли Џенер направија нов видео клип кој го официјалнизираше новото шоу.

„Кога ќе заврши одбројувањето до Нова Година, почнува одбројувањето до новото шоу“, сподели трејлерот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Производството на новата серија започна во септември и октомври минатата година, само неколку месеци по последната епизода која се емитуваше од серијата „Keeping Up with the Kardashians“ на Е!.

Зборувајќи за новиот договор на семејството Кардашијан со Хулу и Стар, Крис Џенер го потврди новото „повеќегодишно партнерство“ пред подоцна да вети дека во новото шоу ѕвездите ќе „еволуираат како семејство“.

„Фановите сакаат да бидеме тоа што сме и од првиот момент, тие се емотивно вложени во нашето шоу исто како и ние“, додаде Крис.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kris Jenner (@krisjenner)

Помеѓу разводот на Ким и Канје Вест, втората бременост на Кајли Џенер и свршувачката на Кортни Кардашијан со Тревис Баркер, изгледа дека на Кардашијан дефинитивно нема да им недостасува драма.

Сè уште нема датум за објавување на новата серија, но Дизни+ вети дека шоуто доаѓа на услугата за стриминг „наскоро“.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Три лица избодени со нож на концерт на Дара Бубамара во Белград

Следно

Лекар предупредува на штетното влијание од алармот на часовниците

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian