Голф се преврте на „Партизанска“ на новогодишната ноќ

1 min read

На булеварот „Партизански одреди” доцна синоќа во Скопје се преврте голф со скопски таблички.

Автомобилот се превртел откако се судрил со БМВ .

Полицијата беше на самото место, а повеќе информации се најавени за денеска. 

Не е познато дали има повредени во сообраќајката. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Сте се прејале за празниците и се плашите од холестерол? Испијте една чашка од оваа напивка

Следно

ВИДЕО: Биг Бен на полноќ го означи почетокот на новата година

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian