Вработена во Комплекс клиники пријавила дека била нападната од колешка

1 min read
Претходно

ФОТО | На Донатела Версаче ѝ се смачи да го грешат презимето: Еве како се изговара точно

Следно

Пендаровски: Од тоа колку соработуваме со соседите, се гледа колку сме подготвени за ЕУ

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian