Скопјанка, сопруга на политичар, се фрлила од зграда во Чаир

1 min read

Скопјанка, сопруга на политичар извршила самоубиство, фрлајќи се од зграда во Чаир, дознава и пренесува порталот 24 Инфо.

Од МВР потврдија дека е пријавен случајот, но согласно договорот со Здружението на новинари на Македонија не даваат инфирмации.

Трагедијата се случила вчера околу 17.30 часот на улицата Лазо Трповски кај “Маркет Принц”.

Како што изјавија очевидци, жената се фрлила од  5 -ти кат и паднала врз автомобил “голф”. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Грајмс очекува уште едно дете, Маск е таткото?

Следно

ВИДЕО | Во Кина јавно посрамотени луѓето кои не ги почитуваат ковид мерките

Latest from Blog

Челси го купува Кунде

Дефанзивецот на Севиља, Жил Кунде ќе биде првото заилување на Челси откако ќе биде официјализирана продажбата

MacedonianEnglishAlbanian