Грајмс очекува уште едно дете, Маск е таткото?

1 min read

Пејачката Грајмс (33) на Инстаграм објави своја фотографија на која има изразито истакнато стомаче во анимирана форма.

„Кралицата е бремена“, коментира еден фан, кој доби повеќе од 200 „лајкови“. Неколку други одговориле, а друг фан прашал: „Дали си повторно бремена?

Грајмс не одговори на ниту едно од љубопитните прашања за нејзината објава.

Фотографијата потсетува на нејзината најава за бременост со нејзиното прво дете X Æ A-Xii, кое го доби со поранешното момче Елон Маск (50). Но, во 2021 година парот раскина, но тие сè уште имаат многу добри односи.

Иако се чини дека тие повеќе не се официјално пар, тоа не ги спречи фановите да се запрашаат дали Маск би можел да биде татко на „второто дете“ Грајмс, за кое се шпекулира дека е.

По раскинувањето, парот остана да живее заедно долго време.

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Кој тип на автофагија е најефективен?

Следно

Скопјанка, сопруга на политичар, се фрлила од зграда во Чаир

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian