Жена пронајдена почината во хотелска соба

1 min read

На 16.12.2021 во 13.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека во соба во хотел на ул.„Чаирска“ во Скопје била пронајдена почината К.Н.(41) од Скопје.

Екипа од Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено на обдукција.
 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Русите тврдат дека „Спутник“ обезбедува одлична заштита од ОМИКРОН

Следно

Евростат: Инфлацијата во ЕУ и еврозоната во ноември на рекордно ниво

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian