ФОТО | Првата ќерка на манекенскиот пар Црнокрак наполни 23 години: Среќен роденден Моника!

1 min read

Моника Црнокрак го прослави својот 23-ти роденден. Постарата ќерка на поранешните манекени и сопственици на модното студио „Црнокрак“, Светлана и Мики Црнокрак, објави прекрасни фотографии од својот роденден на инстаграм -профилот, на кој освен тортата со свеќичка со бројките 23, имаше и букети рози…

Моника/Instagram
Моника/Instagram

Поради пандемијата, Моника го прослави роденденот со своето семејство, а претходно нејзините најблиски пријатели и организираа слатко изненадување…

Прочитајте повеќе ТУКА

Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Цената на гасот е предизборен подарок за Вучиќ од Русија

Следно

Леброн Џејмс: Пијам вино речиси секој ден, добро е за срцето

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian