Претходно

ФОТО | Никола Роквиќ, синот на Маринко: „Без него остана тага и празнина, верувам дека сега е на подобро место“

Следно

Почина помладиот брат на основачот на Северна Кореја, Ким Џонг-џу

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian