Татко пријавил физички напад врз малолетната ќерка

1 min read

На 13 декември 2021 во 14.30 часот во СВР Скопје, З.П.(48) од Скопје пријавил дека околу 11.30 часот во близина на игралиште во основно училиште на подрачјето на Центар неговата малолетна ќерка, по претходно недоразбирање, била физички нападната од нејзин соученик.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Божиќната фотографија на Вилијам и Кејт е внимателно смислена и крие многу интересни детали (ВИДЕО)

Следно

Научниците предупредуваат на драматични промени на Антарктикот

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian