НАЈДОБРОТО НЕШТО ШТО ЌЕ ВИДИТЕ ДЕНЕС! Јоркшир и дете се спуштаат по ЛИЗГАЛКА (ВИДЕО)

1 min read

Децата и животните отсекогаш оделе „рака под рака“, најверојатно поради нивната нерасипана природа, но и затоа што сакаат игри и забава.

Во видеото ќе видите како мал Јоркшир се спушта по лизгалка, се забавува.

Двајцата уживаат во зимската магија, и многу се слатки!

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Четврта среќа: Ким Кардашијан конечно го положи првиот правен испит и прослави со фотосесија

Следно

Основци од Гази Баба украсуваа елка заедно со градоначалникот

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian