Вознемирена скопјанка: Маж ја допрел на паркинг, па почнал да се самозадоволува

1 min read

Министерството за внатрешни работи информира дека во петокот во 23.10 часот во СВР Скопје 37- годишна жителка на Скопје пријавила дека околу 22.25 часот на паркинг на подрачје на Аеродром едно лице ја допрело по телото, по што таа влегла во своето возило и заминала, а лицето почнало да се самозадоволува.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот. 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

ФОТО | Шокантна изјава на љубовницата на принцот Алберт за несреќната Шарлин: Сѐ што ѝ се случува е карма!

Следно

ФОТО| Торнадо го уништи Кентаки: Фотографиите ја прикажуваат суровата реалност

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian