ВИДЕО: На Сергеј му се слоши од стајлингот на Ане Тигрица па прими адреналинска инјекција

1 min read

Овие предновогодишни денови се совршено време да посветите малку повеќе време на негата самите на себе. Сергеј овој пат ни покажа како во домашни услови си прави третман за освежување на кожата на лицето со користење на маски за лице – едната посебно го ‘бендиса’ и топло ја препорача на своите гледачи.

Сергеј пробува маски за лице/ Фото: Скриншот

Во фокусот на Мода In&Out оваа недела беше единствената Јелена Карлеуша и светскиот дизајнер Тиери Муглер. Изборот на Сергеј беше полн погодок.

Тој заигра со Сузана Гавазова иако токму таа беше првата модна катастрофа а од Ане Тигрица толку му се слоши што Никола мораше да го реанимира.

Доктор Никола мораше да го реанимира Сергеј/ Фото: Скриншот

Со Кека овој пат му посветија големо внимание на деним-от (тексас) а двајцата дури пред камерите се појавија како Britney и Justin – full denim.

Плакарот на Кека со џинс/Фото: Скриншот

Мажи ‘настегани’ во фармерки „уз тело“ – погледнете што мисли Сергеј за нив во Q&A.

Сергеј за мажите настегани во тесни фармерки/Фото: Скриншот

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Расколот меѓу Баша и Бериша се продлабочува, дел од опозицијата оценета како антиамериканска

Следно

Омикрон е помалку опасен од делта сојот, смета СЗО

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian