Семејна идила: Божиќна честитка од принцот Вилијам и Кејт со деца (ФОТО)

1 min read

Кралскиот пар принцот Вилијам и војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон на Инстаграм објавија традиционална божиќна фотографија на која позираат со своите три деца.

Семејниот портрет бил направен пред неколку месеци, за време на нивното патување во Јордан.

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Колекционерство – Љубов која еднаш ќе се вкуси не завршува никогаш

Следно

Возач фатен со 4,14 промили алкохол во крвта

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian