ВИДЕО+ФОТО | Марија Шерифовиќ ја подарува својата новогодишна елка: Секој фан на пејачката може да учествува, но има само еден услов!

1 min read

Позната српска пејачка Марија Шерофовиќ преку своите „ЈуТјуб“ видеа  ги забавува своите бројни фанови од целиот Балкан, па и пошироко. Пејачката овој пат одлучи на еден необичен начин да ги израдува фановите за празниците, со тоа што ќе ја подари својата новогодишна елка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Пејачката во своето најново видео ги открива условите како да дојдете до овој прекрасен празничен подарок.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Дали се сеќавате кога ја китев елката претходната година? Како што знаете мојата фантастична елка беше во мојот стан и сега донесов една одлука. Јас одлучив да накитам нова елка за следната година. Дали се сеќавате колку ја омаловажија мојата елка…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Собранието на РС ги усвои заклучоците за враќање на надлежностите

Следно

Германија ќе прими 25 000 Авганистанци

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian