ВИДЕО | Заедно во иста долна облека: Пит Дејвидсон и Машин Ган Кели ги покажаа своите Келвинс!

1 min read

Пит Дејвидсон и Maшин Ган Кели се соблекоа во долна облека додека снимаа „Instagram Live“ преземајќи го акаунтот на Келвин Клајн!

Модниот бренд ќе има изненадувачки преземања во текот на следните неколку дена, а добрите другари ги започнаа работите со силен и ударен настап во синоќешниот понеделнички пренос.

Пит и МГК се снимаа во живо во 20 часот по источно американско време и неколку пати во текот на преносот во живо ги спуштија панталоните за да ја покажат својата долна облека од Келвин Клајн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @davidsongalllery

Една ноќ претходно, Пит беше во Вашингтон со неговите колеги колеги од „Saturday Night Live“ за да помогне во одавањето чест на креаторот на серијата Лорн Мајклс на настанот за почести кој се одржа во Кенеди Центарот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @davidsongalllery

Пит целосно го презеде профилот на Келвин Клајн, менувајќи ја профилната фотографија на едно лице. Тој, исто така, ја смени биографијата на која напиша „Пит овде“.

Момците направија селфи и го споделија на каналот @CalvinKlein откако го завршија нивниот пренос во живо. Напишаа „го погодивме или го погодивме“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Calvin Klein (@calvinklein)

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: Николов со гол во Лигата на шампионите, стрелаше за реми против Шахтјор

Следно

Гутереш апелира: Сите луѓе да бидат поврзани на интернет до 2030 година

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian