Скопјанец нападнат во угостителски објект во Карпош

1 min read

На 06.12.2021 во 23.00 часот во СВР Скопје, Г.Ѓ.(49) од Скопје пријавил дека во 22.00 часот во угостителски објект на подрачјето на Карпош, по претходна расправија, бил физички нападнат од едно лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

ФОТО | „Ме го уништи животот, ме остави со пет деца, без цент“: Болна исповед на првата сопруга на Илон Маск

Следно

Зголемување на нападите со злонамерен софтвер за 151 отсто во 2021 година

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian