Позната манекенка позира гола: Моите стрии се како дрво на животот (ФОТО)

1 min read

Моделот Ешли Греам често објавува фотографии од своето „несовршено“ тело, па за време на бременоста позирала целосно гола и тоа го објавила на својот Инстаграм профил.

Со овој потег Ешли сака да им покаже на сите жени дека не мора да бидат совршени, особено додека се бремени.

Џастин (сопругот) вели дека моите стрии изгледаат како дрво на животот“, напиша таа покрај фотографијата што не е создадена со Фотошоп.

Преку коментари се огласиле и нејзините колешки Наоми Кембел, Кристи Тарлингтон, Хелена Кристен, кои секако и упатиле комплименти.

Фотографијата на Ешли собра повеќе од 1.300.000 лајкови и многу позитивни коментари.

Да потсетиме, Ешли чека близнаци, две момчиња, а веќе го има синот Исак Менелик кој го роди минатата година.

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Кој прв почна? Од каде ни дојде идејата да ја следиме модата

Следно

Најскапата куќа во САД беше проценета на 500 милиони долари, сега цената е преполовена (ВИДЕО)

Latest from Blog

Магла на Стража

Намалена видливост од 50 до 70 метри поради појава на магла има на планинскиот премин Стража,

MacedonianEnglishAlbanian