Ограбен скопјанец во Градскиот парк

1 min read
Претходно

Sarco, капсула за евтаназија, штотуку e одобрена за употреба во Швајцарија

Следно

Фон дер Лајен: Целта е до средината на 2022 година да се вакцинира 70 отсто од населението

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian