ФОТО | Хирург откри колку чини „лицето“ на Мадона: Таа негира дека правела операции

1 min read

Многубројните филери и ботоксот можеби ја „маскираа“ Мадона, но иако се обидува да изгледа како да има 25 години, рацете кои вешто се обидуваат да ги сокрие на фотографиите откриваат дека тоа не е така.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

“Никогаш не би подлегнала на естетска операција. Ми се гади од самата помисла некој да те заспие, а потоа да те нападне со нож за да те разубави. Својот изглед го должам на гените и здравиот начин на живот“, наивно изјави 63-годишната Мадона пред отприлика три години.

Прочитај повеќе ТУКА
Извор: Еспресо.мк

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Сали Бериша најави враќање на лидерската позиција во Демократската партија

Следно

ЕУ и Кина ја осудија пресудата на соборената лидерка на Мјанмар

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian