Скандали, неверства, смирување по 17 години: Овие познати парови ја одбележаа 2021 година!

1 min read

Вестите за новата врска меѓу Зои Кравиц и Ченинг Тејтум, но и за обновувањето на врската меѓу Џенифер Лопез и Бен Афлек, која беше наречена Бенифер, како и многу други, ја обележаа 2021 година.

 

Бен Афлек и Џенифер Лопез

Овој пар по долги години реши повторно да и даде шанса на својата романса, па беа вистински ѕвезди на црвениот тепих, но и на фотографиите на папараците, на кои разменуваат нежности. Без сомнение, тие двајца се хит на социјалните мрежи оваа година.

Бен Афлек Џенифер Лопез
Фото: EPA-EFE/ETTORE FERRARI

Зои Кравиц и Ченинг Тејтум

Нивната врска е големо изненадување пред крајот на оваа година, а нивното прво заедничко појавување беше на Мет Гала.

зои кравиц шанинг татум
Фото: Profimedia

Ријана и АСАП Роки

По неколкумесечни шпекулации, уметникот во интервју за магазинот GQ призна дека е во врска со Ријана, која ја нарече љубов на својот живот.

ријана асап роки
Фото: Profimedia

 

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Внимание, млади мажи – коронавирусот влијае врз ерекцијата, предупредуваат хрватски лекари

Следно

Потресна исповед на принцот Вилијам: Имав големи психички проблеми, се чувствував како цел свет да умира!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian