ФОТО | Целосно разголена бремената Ешли Грем ги покажа своите стрии: Тие се дрвото на животот

3 mins read

Бремената Ешли Греам го спореди нејзиниот растечки стомак со „дрвото на животот“ на нова гола фотографија која ја објави на својот инстаграм-профил.

Супермоделот во четвртокот на социјалните мрежи сподели фотографија од нејзините стрии додека се подготвува да ги пречека на овој свет момчињата близнаци со нејзиниот сопруг Џастин Ервин.

„Џастин вели дека моите стрии личат на дрвото на животот“, напиша 34-годишната Греам на објавата на фотографијата, во која таа стои со раката над градите, не носи ништо освен златен прстен и соодветни обетки.

Манекенката од насловната на „Sports Illustrated“ претходно сподели голи фотографии во август, повторно само со раката прекривајќи ги градите.

„Ох, таа е повторно гола“, напиша таа на фотографијата.

Таа, исто така, објави видео од нејзиното бебенце во ноември, пишувајќи покрај него: „Срцето е полно оваа есен“.

Греам и 32-годишниот кинематограф – кои веќе имаат 1-годишен син по име Исак – прво објавија дека го очекуваат своето второ дете во јули.

„Минатата година беше полна со мали изненадувања, големи таги, познати почетоци и нови приказни. Само што почнувам да го обработувам и да славам што значи ова следно поглавје за нас“, напиша Греам во објава на Инстаграм тогаш.

Греам потоа откри во септември дека чекаат близнаци со видео од нивниот преглед за сонограм.

„Се шегуваш со мене“, се слуша како вели Ервин во позадината на видеото, додека Греам се смееше и извика: „Дали си сериозен? Ќе имаме три момчиња“.

Двојката се венчаше во август 2010 година.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Се уште се трага по повеќе од 7.600 исчезнати лица во БиХ

Следно

Ретро фото од новогодишно украсено Скопје пред повеќе од шест децении

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian