ФОТО | Лила во долна облека од тантела: Водителката ќе ви предизвика „несоница“ со овие фотографии

1 min read

Иако пред многу одамна Лила беше водителка на една од најгледаните забавни емисии, шоуто „Несоница“ кое го водеше со колегата Крумислав (Мишко) Барзов овојпат ние ќе останеме без сон.

Нашата познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со пријателите и семејството.

Бројните следбеници на Лила особено уживаат кога водителката им ги открива дел од колекциите на чевли, облека, козметика како е уреден нејзиниот дом како и бројни прекрасни видеа на кои ужива во играта со својот мачор Рангар.

Водителката овој пат на своите бројни фанови им откри и „малку повеќе“. Легната на наслонот на софата во својот дом, водителката позира во луксузен комплет на долна облека изработен од раскошна тантела…

 

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Регистриран првиот случај на сојот омикрон во Грција

Следно

ТРИТЕ НАЈУБАВИ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ: Имаат неверојатна моќ да пленат на секој чекор!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian