ФОТО | Сузана Манчиќ позираше со ќерка ѝ, сите ја споредуваат со Анџелина Џоли

2 mins read

Српската ТВ-водителка и некогаш најпознатата лото-девојка Сузана Манчиќ (65), на својот инстаграм профил се пофали со фотографија на која позира со пријателката и ќерката во еден белградски ресторан.

Фото: Наталија и Теодора/Инстаграм/Принтскрин

Имено, Сузана во јавноста сака да зборува за своите ќерки, додека не ѝ е навика да објавува нивни фотографии. Сузана и двете ќерки Теодора и Наталија во бракот со Небојша Куниќ. Наталија е помлада и токму таа позира со мајка си во новата објава.

„Мадера е место за најубави средби“, напишала Манчиќ во описот под фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

Атрактивната русокоса Наталија обожавателите на социјалните мрежи често ја споредуваат со холивудската актерка Анџелина Џоли. За разлика од нејзината постара сестра Теодора, која е поповлечена и не сака да се појавува во јавноста, Наталија често споделува нови фотографии на својот инстаграм-профил. На тоа му оди во прилог и фактот што таа ја избрала фотографијата како животен повик и во моментот студира на Академијата за уметности.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

За љубовниот живот на помладата ќерка на позната лото девојка не се знае многу. Но, затоа е добро познато дека Теодора беше во брак со постар бизнисмен за кого се омажил во Лас Вегас. На Сузана ѝ било жал што не била на венчавката, но неколку години подоцна нејзината ќерка се разведе и се врати во Белград. Сузана едвај го дочека тоа, па откри дека Теодора се вработила во една маркетинг агенција.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Интерпол утре ќе избира претседател, двајца кандидати, од кои едниот е обвинет за тортура

Следно

Од утре повторно ќе сообраќа автобус од Жданец до Сити Мол и обратно

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian