Black Friday 2021: Попусти во „Липо Диет“ центарот

1 min read

Црниот петок (Black Friday) е четвртиот петок од ноември, а годинава се случува на 26.ноември. Денот е посветен на пазарување, зашто достапни се супер попусти како најава за почеток на новогодишниот и божиќен период. А, вие, секако, сакате да изгледате фит и во топ форма за празниците!

Затоа, „Интернешнал Хелт“ Македонија ви нуди 10% попуст на протоколот на липосукциска исхрана доколку ја закажете Вашата диетотерапија на 26.ноември!

Се гледаме во „Липо Диет“ центарот, на улица „Димитрие Чуповски“ број 22, (спроти поранешен „Мекдоналдс“) или јавете се на телефоните 02 3151714, 070 535033. Протоколот за слабеење може да го нарачате и на домашна адреса.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Капело удри по „старата дама“: Челси му одржа час по фудбал на Јувентус

Следно

7 клучни чекори за нега на домашните растенија во текот на зимата: Еден е клучен за нивниот опстанок!

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian