ФОТО | Природна убавица без филтер: Како изгледа Аделина кога не ги корегираа фотографиите за Инстаграм?

1 min read

Позната пејачка Аделина Тахири – Марков, на својот инстаграм – профил објави прекрасно видео како се снима во огледало.

„Без филтер“, напиша Аделина како опис додека се снимаше со својот мобилен телефон.

аделина тахири
фото: принтскрин/instagram

Пејачката изгледа неодоливо и дефинитивно нема потреба од филтер или други апликации кои редовно се користат за корекција на фотографиите. Без филтер и со прекрасна нежна шминка Тахири – Марков ги освои нашите погледи.

adelina tahiri аделина тахири
фото: принтскрин/instagram

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Петков: Румен Радев е претседателот со кој ќе продолжи промената

Следно

6 знаци од зодијакот кои ги чека голема среќа во наредните години: Ѕвездите ќе им бидат наклонети за се

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian