Јелена Ѓоковиќ откри интимни детали од бракот: Како го заведува Новак?

1 min read

Јелена Ѓоковиќ на своите социјални мрежи често ги изненадува своите следбеници со совети за готвење и саморазвивање, но жените убедливо најмногу се ентузијасти за нејзините совети за нега на лице и тело.

Како застапник на природните препарати за нега на лице и тело, Јелена неодамна на својот инстаграм – профил откри дека повеќе не го заведува Новак со скапи парфеми.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Djokovic (@jelenadjokovicndf)

Имено, таа неодамна откри дека користи природни есенции на мириси, што предизвика целосна збунетост меѓу обожавателите на парот на споменатата социјална мрежа..

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Сениорите на собир, почеток на операцијата „квалификации за Светскиот куп 2023“

Следно

ВИДЕО: Донесе триумф против Пандев, а Мурињо вети дека ќе му купи чевли

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian