„А1 лизгалиште“ во СЦ „Борис Трајковски“ ја започнува новата сезона

1 min read

„А1 лизгалиште“ денеска ја започнува новата сезона, информираат од Спортскиот центар „Борис Трајковски“.

– Избегнете ги гужвите во затворен простор и дојдете на единственото место за забава и релаксација на мраз за целото семејство. Подгответе се за нови зимски лудории, стои во соопштението од СЦ „Борис Трајковски“.

 

 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

Дневен хороскоп за 20 ноември: Си давате слобода да ги барате заслугите што не сте ги заработиле

Следно

Жан-Пјер Лакроа: Мировните сили на ОН соочени со сѐ поголем број закани

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian