ФОТО | Лаги и тајни со д-р Горан: Сакаше да имаме уште едно дете, а јас пиев…

2 mins read

Познатиот доктор кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделува со своите фанови на социјалните мрежи, познат како Горан Трајковски или попознат само како доктор Горан е еден од омилените македонски инфлуенсери на популарната социјална мрежа.

Доктор Горан постојано е во контакт со своите следбеници особено преку популарниот инстаграм – прашалник. Вчера на својот инстаграм – профил, д-р Горан објави инстаграм – стори на кое постави анонимно прашање до сите свои следбеници.

                                                               Фото: Принтскрин / Instagram

– Тајна која ја криете од партнерот или лага која сте ја кажале, беше прашањето на д-р Горан, а дел од признанијата беа објавени на неговиот инстаграм – профил, јавно, но секако задржувајќи ја приватноста на своите следбеници.

Во продолжение издвоивме дел од лагите и тајните на следбениците на докторот…

Фото: Принтскрин / Instagram

ФОТО+ВИДЕО | Од скопскиот асфалт до Ургентниот во Нирнберг: Популарниот д-р Горан искрено за сите лични и професионални предизвици

Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram
Фото: Принтскрин / Instagram

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Поддржан предлогот за отповикување на Мило Ѓукановиќ

Следно

Макрон: Британците си играат со нашите нерви

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian