ВИДЕО | „Вистинска грешка или скеч“: Водителка се збуни од својот соговорник во емисија во живо

2 mins read

Водителката на „FOX“, Лора Инграхам, стана вирален хит на „Reddit“ и „Twitter“, откако навидум се збуни за време на емисијата во живо од зборовите на гостинот Рејмонд Арој, кој зборуваше за „будноста“ во Холивуд, а притоа ја спомна и мега популарната серија „You“ – „Tи“ во продукција на „Netflix“.

Рејмонд Арој зборуваше за родителите кои одбиле да го вакцинираат своето дете против сипаници, што го потсетило на сцена од споменатата серија.

Гледав една епизода од „You“ каде се појавија сипаници“, рече Аројо.

Инграхам тогаш збунето одговори: –Чекај, чекај, чекај, кога спомнав сипаници?.

Не знам, беше на „You“, рече Аројо.

Чекај, што ми беше мене? За што зборуваш, никогаш не сум имала сипаници, повторно праша таа.

Тоа беше епизода од серија наречена „You“, на „Netflix“, вели Аројо, глумејќи загриженост.

Има серија на „Netflix“ наречена Лора Инграхам?, одговара Инграхам.

Нејзината реакција предизвика бројни коментари на социјалните мрежи, а некои почнаа да дискутираат дали навистина станува збор грешка или е исценирана шега.

-Ова е една од најсмешните работи што сум ги видел на ТВ во живо. Дел од мене одбива да верува дека ова е вистината, пишува еден корисник.

Искрено, се чини дека сè е одглумено, додава друг.

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

ВИДЕО: И тој беше во шок – Видал се извини поради бруталниот фаул врз Торес

Следно

Славески: Бесплатниот јавен превоз може да се реализира во догледно време

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian