Жена нападнала вработен во ФЗОМ

1 min read

На 15.11.2021 во 18.00 часот во СВР Скопје, И.Р.(30) од Скопје пријавил дека околу 13.55 часот во простории на Фондот за здравство на подрачјето на Центар, додека бил на работното место, бил физички нападнат од едно женско лице.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
 

Извор: skopjeinfo.mk

Претходно

„Дувна ветре“: Лејди Гага покажа повеќе отколку што сакаше (ФОТО)

Следно

Истражување: Шведска беше „извозничка” на коронавирусот кон соседите заради преслабите мерки

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian