Има нешто повеќе од само пријателство? Ураганката Сања фатена во прегратките на фудбалерот Гудељ

2 mins read

Пејачката и членка на групата Урагани, Сања Вучиќ, медиумите неодана ја поврзуваат со српскиот репрезентативец Немања Гудељ, а сега со фотографијата која ја објави таа дознаваме дека навистина се блиски!

Неодамна Гудељ под објава на фотографија од фризерски салон на пејачката остави неколку емотикони не сокривајќи го воодушевувањето од нејзиниот изглед, со што ги разгори шпекулациите на фановите. Откако Сања не возврати со никаков одговор на овој коментар, тоа беше само дополнителен знак за нивниот однос, подгревајќи ги сомнежите дека меѓу нив има нешто повеќе од пријателство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sanja Vučić (@sanjalilwolf)

Но сега фановите имаа можност и да видат заедничка фотографија, со што дефинитивно знаеме дека Сања и Немања се навистина блиски.На сторија на својот инстаграм-профил Сања објави фотографија во прегратка на Немања, честитајќи му го роденденот со зборовите „Среќен роденден родени!“

немања гудељ сања вучиќ
Фото: Принтскрин / Instagram

На честитките ѝ се придружија бројни пријатели на фудбалскиот репрезентативец објавувајќи фотографии со честитки за роденденот, а Гудељ не пропушти да ги сподели и исполни својот простор за стории за благодарност.

И покрај многуте гласини Сања нема потврдено ја јавноста дека тие се во љубовна врска, а во еден наврат на телевизиско гостување изјави дека Немања и неговиот брат Драган се нејзини добри другари, потврдувајќи дека фудбалерот е многу добар тип.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ajax Showtime (@ajaxshowtimeinsta)

 

 

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Неверојатно: Косово ќе ги тужи српските фудбалери бидејќи непрописно ја прославувале победата над Португалија

Следно

Полиција околу ГТЦ, пронајдени машини за копање криптовалути на див приклучок?

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian