ФОТО | Лејди Гага им позираше на фотографите, а потоа им ги покажа гаќите

1 min read

Поп-ѕвездата Лејди Гага деновиве е најактуелна со промовирањето на нејзиниот нов филм во која ја игра главната улога – „Куѓата на Гучи“.

Во едно од многубројните гостувања по емисии, Гага додека излегувала од студиото на Стивен Колберт во Њујорк, облечена во долг црн фустан им позирала на папараците на улица. Гага носела секси, но елегантен фустан во комбинација со златни салонки.

Во тој момент ѝ се случила мала незгода.


Ветерот успеал да го „крене“ фустанот на Гага и да ја открие нејзината долна облека.

Пејачката брзо реагирала, а со раката го држела фустанот преку меѓуножјето, но папараците веќе ја фотографирале.

Гага веднаш по посетата на Милано пристигнала во Њујорк каде го промовираше својот филм „Куќата на Гучи“.

Гага ја глуми озлогласената Патриција Гучи, која го платила убивството на својот сопруг, поради што помина долги години зад решетки.

ВИДЕО | Лејди Гага планира убиство: Објавен нов трејлер за филмот „House of Gucci“

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ким: Без разлика што може да се случи внатре или надвор од Албанија, позицијата на САД нема да се смени

Следно

Антидепресивите се поврзуваат со помал ризик од смрт од Ковид

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian