„Дувна ветре“: Лејди Гага покажа повеќе отколку што сакаше (ФОТО)

1 min read

Пејачката Лејди Гага при напуштањето на шоуто на Стивен Колбер покажа повеќе отколку што сакаше.

Имено, додека 35-годишната мега ѕвезда се движела кон автомобилот, дувнал ветер и таа случајно ја покажала долната облека под црниот фустан со висок шлиц.

Пејачката започна да го промовира својот филм „House of Gucci“ во Велика Британија, викендот го помина во Милано, а потоа се упати во Њујорк.

Лејди Гага во филмот ја отелотворува Патриција Реџиани која е обвинета дека го планирала убиството на нејзиниот сопруг Маурицио Гучи (Адам Драјвер), внука на познатиот основач на модната куќа Гучи, а нивната животна приказна ги полни медиумските колумни од 70-тите и 80-тите години.

Филмот е заснован на романот „The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and GreedDok“

Папараците ја снимија пред студиото на Стивен Колбер, па дури и застана за момент за да позира – но тогаш ветрот го уништи моментот.

Или не, зависи кого прашувате…

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

Антидепресивите се поврзуваат со помал ризик од смрт од Ковид

Следно

Жена нападнала вработен во ФЗОМ

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian