ВИДЕО | Романтично запросување на македонски, а светски начин: Милена заплака од среќа, ама и вие ептен ќе се разнежните

1 min read
Барате ли идеја за оригинално, романтично, срцепарателно запросување? Запросување кое засекогаш ќе го памтите, и ќе се раскажува на генерации зад вас.

Александар и Милена веќе го доживеаа ова искуство, и тоа, секако, на иницијатива и по оригинална идеја на идниот младоженец.

Имено, Александар ја одвел неговата сакана Милена на романтична вечера во ресторанот „Mr Fisher Restaurant“ во Приштина. Таа пак, не ни сонувала што ја чека, зашто првично мислела дека ја носи малку да се прошетаат, да „побегнат“ на ден од Македонија…

И, се изгледа вообичаено, до моментот кога, седнати покрај аквариумот и задлабочени во разговорот, се појавува нуркач. Им се приближува…

Носи нешто во рацете…

Тоа „нешто“ го покажува на Милена…

Уживајте во сцената од романтичното видео ТУКА.

Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Ѕвезда на Бундеслигата објасни како пропаѓаат талентите во Реал: Младите носат торби од 500 евра

Следно

Оланд за нападите во Париз од 2015-та година: „Тие нападнаа, ние им вративме“

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian