Хајди Клум позираше во кревет без гаќички, a меѓуножјето го покри со парче торта (ФОТО)

1 min read

Познатата германска манекенка, 48-годишната Хајди Клум на Инстаграм се пофали со фотографија без – гаќички!

Долгоногата убавица позираше во кревет – лежејќи опуштено во црн градник од тантела, а нејзиното голо меѓуножје беше покриено со чинија вкусен десерт.

– Ох! Вкусна торта! – напиша Хајди покрај провокативната фотографија.

Иако ја исклучила опцијата за коментирање, судејќи по бројот на собрани лајкови (повеќе од 180.000), и нејзините следбеници се чини дека се повеќе од воодушевени од она што го виделе.

ИЗВОР:  lokalno.mk

Претходно

НОВО ИСТРАЖУВАЊЕ кое објаснува зошто делта сојот е позаразен од другите видови

Следно

Кој е братот на Ел Чапо: САД нудат пет милиони долари за информации за него

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian