ФОТО | Се случи една трагедија: Доктор Горан се врати на „Инстаграм“, но со тешко признание!

1 min read

Познатиот доктор – инфлуенсер кој личниот и професионален живот, посветено и несебично го споделуваше со своите фанови на социјалните мрежи, познат по името Горан Трајковски или попознат само како доктор Горан по подолгата пауза повторо се врати на социјалните мрежи.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Вчера на својот инстагам профил, д.р Горан објави инстаграм – стори на кое како што кажа „нешто тешко мора да им соопшти“ на своите следбеници.

Фото: Принтскрин/Инстаграм

Дечки, уште нешто морам да ви кажам, што се случи трагично периодов, додека ме немаше овој месец. Кога се вратив на работа неделава, пробав да…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Еди Рама за ДВ: Ако е предавство да мислиш за иднината, тогаш сум предавник

Следно

Откриен е ген кој го удвојува ризикот од смрт од ковид-19

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian