ФОТО | Крис Еванс е прогласен за најсекси маж во 2021

1 min read

Како и секоја година, магазинот „People“ избира најсекси маж за годината која поминува. Оваа година честа му припадна на актерот Крис Еванс кој е прогласен за најсекси жив маж во 2021 година.

Оваа титула Еванс требаше да ја земе минатата година, но од магазинот „People“ решија дека е подобро актерот да почека уште една година откако „случајно“ се појави фотографија од неговиот пенис на социјалните мрежи, пишува „Page Six“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris Evans (@chrisevans)

 

Целиот текст прочитајте го ТУКА

Извор: Еспресо.мк

Извор: www.slobodenpecat.mk

Претходно

Не е готово: Барса не сака да плати пет милиони евра за Чави

Следно

Приведена 69-годишна скопјанка за издржување затворска казна

Latest from Blog

MacedonianEnglishAlbanian